Ermiri Palace

Rr." Shëngjin - Kune" Shëngjin Lezhe , Albania
068 206 7974

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e re Rezervo

Kategoria: Bar, Hotel, Restorant

Mirese vini ne kompleksin me te bukur te Shengjinit! Me nje kapacitet gjigand, per te gjitha kategorite e pushuesve, Ermiri Palace eshte ne shenjestren e te gjithe atyre qe pushimet duan ti bejne te paharruara. Largesia nga deti: O. Pushoni ne mes te komfortit, ne dhoma komode dhe suita, te pajisura me tv, kondicioner, tel, frigo-bar, hidromasazh, sherbim dhome, ballkone me pamje nga deti, qe do tju falin perendime te paharrueshme. Restorantet ofrojne gatime te shkelqyera te kuzhines tradicionale, gatime zgare dhe prodhime te freskta deti, shoqeruar me verera te zgjedhura te cilesise se larte.

Adresa: Rr.” Shëngjin – Kune” Shëngjin Lezhe , Albania

Web f Insta

Orari:

Open 00:00 -24:00

Informacion shtesë:

Kategoria: ,
Paketa:
Partnerët: